fbpx

Zbadaj glebę z nami!

Badania gleby, analiza prób glebowych.

Sprawdź co możemy Ci zaoferować

Nasza firma oferuje szereg działań, z zakresu rolnictwa precyzyjnego, które pomogą Ci osiągnąć jeszcze większe plony i zwiększyć jakość Twoich upraw. Sprawdź poniżej nasze usługi i skontaktuj się z nami w celu uzyskania indywidualnej wyceny.

Pobór próbek glebowych

Precyzyjny i dokładny proces pobierania próbek umożliwi poznanie rzeczywistego stanu gleby na Twoim polu. Dzięki temu możesz dostosować nawożenie i inne zabiegi uprawowe do realnych potrzeb. Nasz zespół ekspertów służy fachowym doradztwem i kompleksowym wsparciem w procesie poboru próbek glebowych. 

Badanie gleby

Dzięki profesjonalnej analizie gleby otrzymasz szczegółowe informacje dotyczące jej składu chemicznego. Dzięki temu będziesz mógł zoptymalizować nawożenie, dopasować rodzaj uprawy oraz przeciwdziałać problemom. Nasz wykwalifikowany zespół zapewni Ci rzetelne badania gleby i interpretację wyników.

Skanowanie gleby

Wykorzystaj zaawansowane technologie satelitarne do skanowania gleby. Umożliwi to utworzenie precyzyjnej siatki próbek glebowych i uzyskanie jeszcze bardziej szczegółowych informacji o zawartości Twoich próbek. Skorzystaj z naszych usług skanowania gleby i czerp pełnię potencjału z Twoich pól uprawnych.

Monitorowanie wegetacji upraw

Nasze zaawansowane technologie umożliwiają śledzenie wzrostu, zdrowia i kondycji Twoich upraw na bieżąco. Dzięki temu będziesz w stanie wcześniej wykrywać ewentualne problemy i stosować odpowiednie zabiegi pielęgnacyjne. Zaufaj naszemu doświadczeniu i zwiększ efektywność produkcji dzięki monitorowaniu wegetacji upraw.

Cyfrowe mapy zmiennego nawożenia

Osiągnij precyzję w nawożeniu swoich pól dzięki cyfrowym mapom zmiennego nawożenia. Ta technologia pozwala na dokładne określenie różnic w potrzebach odżywczych gleby na Twoim obszarze uprawnym. Dzięki temu możesz stosować nawóz w optymalnych ilościach i miejscach, dostosowując go do konkretnych wymagań roślin.

Szkolenie z rolnictwa precyzyjnego

Rozwijaj swoje umiejętności w zakresie rolnictwa precyzyjnego. Oferujemy szkolenia, które pozwolą Ci poznać najnowsze technologie i metody stosowane w precyzyjnym zarządzaniu uprawami. Nasi wykwalifikowani instruktorzy przekażą Ci praktyczną wiedzę, umożliwiającą wprowadzenie innowacji do Twojego gospodarstwa.