fbpx

Zbadaj glebę z nami!

Badania gleby, analiza prób glebowych.

Zbadaj glebę

O nas

pobór próbek gleby
Automatyczny pobór próbek
pomiar kondycji roślin
Pomiary satelitarne
badania laboratoryjne gleby
badania laboratoryjne
mapy zmiennego nawożenia
mapy zmiennego nawożenia
zdjęcia wielospektralne
zdjęcia wielospektralne

badanie gleby

Kim jesteśmy?

Na Polskim rynku działamy już od 2016 r. skutecznie wprowadzając rolnictwo precyzyjne w gospodarstwach rolnych, sadowniczych i ogrodniczych. Nasza firma korzeniami sięga głęboko w geodezji a z zamiłowania dba o plony klientów. Nieustannie się rozwijamy, dążąc do perfekcji. W bazie naszych klientów są małe i wielkoobszarowe gospodarstwa oraz grupy produkcyjne.

badania gleby

Badania gleby kompleksowo

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Nasza analiza gleby obejmuje szeroki zakres parametrów, takich jak pH gleby czy zawartość składników odżywczych (azotu, fosforu, potasu). Jeśli zależy Ci na efektywnym wykorzystaniu potencjału Twojego gruntu, zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Próby glebowe pobieramy w sposób tradycyjny z sektorów czterohektarowych, trzyhektarowych, dwuhektarowych i jednohektarowych. Jednak zalecamy wykonać pobór prób glebowych w oparciu o nowoczesną technologię w pełni zautomatyzowaną i zgodną z historią wegetacji upraw.

Pomiar kondycji roślin z satelity – NDVI. Uzyskujemy dane o wegetacji roślin, o uszkodzeniach, chorobach, przyswajalności azotu, zasobności w wodę – bez wchodzenia w uprawy. Dane satelitarne historii wegetacji wykorzystywane do inteligentnego pobrania próbek gleby.

Nasze badania gleby są kluczowym elementem w dbałości o jakość i wydajność Twoich upraw. Dzięki precyzyjnym analizom glebowym możemy dostarczyć Ci szczegółowe informacje dotyczące składu chemicznego i fizycznego gleby. To pozwala na indywidualne dopasowanie planu nawożenia i optymalne wykorzystanie potencjału Twojego gruntu. Nasz doświadczony zespół posiada wiedzę i umiejętności, aby dokładnie i profesjonalnie pobrać reprezentatywne próby glebowe z Twojego terenu. Dzięki temu możemy przeprowadzić szczegółową analizę, która uwzględnia różnorodność i zmienność gleby na Twoim polu.

Specjalizujemy się w przeprowadzaniu kompleksowych badań gleby – pobieraniu próbek glebowych, analizie ich składu oraz dostarczaniu informacji niezbędnych do optymalnego zarządzania Twoim obszarem rolniczym. Dostarczymy Ci niezbędne informacje, które pozwolą Ci podejmować bardziej świadome decyzje dotyczące uprawy roślin.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Badanie gleby - obszar działania

Działamy na terenie
całej Polski

Interesuje Cię badanie gleby, mapy zmiennego nawożenia, pomiar kondycji roślin lub zdjęcia wielospektralne? Działamy nie tylko na terenie wielkopolski, ale również na obszarze nastepujących województw: dolnośląskie, kujawsko-pomorskie, lubuskie, łódzkie, opolskie, pomorskie, warmińsko-mazurskie, zachodniopomorskie. Obszarem naszego działania jest cała Polska. Zadzwoń lub napisz, sprawdź naszą ofertę!

badania gleby