fbpx

Zbadaj glebę z nami!

Badania gleby, analiza prób glebowych.

zbadaj glebę

Pomiary satelitarne

Optymalizuj swoje gospodarstwo z pomocą pomiaru kondycji roślin z satelity już dziś!

pomiary satelitarne

Pomiar kondycji roślin z satelity

Odkryj rewolucyjną metodę monitorowania zdrowia roślin i zoptymalizuj swoje uprawy dzięki pomiarowi kondycji roślin z satelity. Ta innowacyjna technologia umożliwia precyzyjną analizę stanu roślinności na dużą skalę, dostarczając kluczowych danych do skutecznego zarządzania gospodarstwem. Pomiar satelitarny to nic innego jak określenie zdrowotności upraw w opraciu o indeksy wegetacji, takie jak popularny indeks NDVI (Normalized Difference Vegetation Index). Jego wartość skorelowana jest z ilością biomasy i zawartością chlorofilu.
Na podstawie aktualnych oraz archiwalnych zdjęć satelitarnych ustalamy profil produktywności konkretnych sektorów gleby tworząc precyzyjną mapę poboru próbek gleby.

pomiary satelitarne

Korzyści

Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Nowoczesny pobór prób glebowych

Siatka poboru z historia upraw!

badania glebybadanie gleby

Badanie gleby - obszar działania

Działamy na terenie
całej Polski

Interesuje Cię badanie gleby, mapy zmiennego nawożenia, pomiar kondycji roślin lub zdjęcia wielospektralne? Działamy nie tylko na terenie wielkopolski, ale również na obszarze nastepujących województw: dolnośląskie, kujawsko-pomorskie, lubuskie, łódzkie, opolskie, pomorskie, warmińsko-mazurskie, zachodniopomorskie. Obszarem naszego działania jest cała Polska. Zadzwoń lub napisz, sprawdź naszą ofertę!

badania gleby