fbpx

Zbadaj glebę z nami!

Badania gleby, analiza prób glebowych.

Fotowoltaika - nowości, promocje, informacje

Aktualności

Używaj taniej i ekologicznej energii z fotowoltaiki!

Fotowoltaika z Bliska

„Wielkopolska Dolina Energii”

Z przyjemnością zapraszamy Państwa, w dniach 24 – 25 sierpnia 2021r., do odwiedzenia naszego stoiska nr 7 na targach „Wielkopolska Dolina Energii”.

CWD PWSZ w Koninie, ul. ks. J. Popiełuszki 4

więcej szczegółów…

Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Fotowoltaika z Promocją!

Odbierz 3000 zł lub domową stację ładowania samochodów!

“Black Friday” to wyjątkowa PROMOCJA dla naszych klientów. Przy zakupie zestawu Prestige składającego się z: paneli fotowoltaicznych BLACK firmy Bruk-Bet z 25 letnią GWARANCJĄ oraz pompy ciepła firmy PANASONIC. Odbierz gratis ŁADOWARKĘ DO AUT ELEKTRYCZNYCH LUB 3 000 PLN w gotówce!!!

BĄDŹ PIERWSZY!
SKORZYSTAJ Z PROMOCJI!

Fotowoltaika na kredyt!

Raty 0%

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów uruchamiamy promocyjne finansowanie na zakupu instalacji fotowoltaicznej.

Promocja obowiązuje do 31.12.2020 r.

Dotyczy wyłącznie osób fizycznych mających zdolność kredytową potwierdzoną przez Bank PKO BP, które podpisały umowę o Ekopożyczkę na zakup instalacji fotowoltaicznej z montażem (przez firmę Akord)

Opisana promocja obejmuje wyłącznie kwotę  odsetek od  Ekopożyczki PKO BP za okres 12 miesięcy, która zostanie przelana na konto pożyczkodawcy PKO BP.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Fotowoltaika "program mój prąd"

5 000 zł dopłaty do fotowoltaiki

“Mój Prąd” to nowy rządowy program skierowany do gospodarstw domowych, w szczególności na słabiej zurbanizowanych terenach. Projekt zakłada dofinansowanie instalacji fotowoltaicznych w kwocie 5 000 zł. 

 Założenia programu:

  • Dofinansowanie do mikroinstalacji fotowoltaicznej o mocy zainstalowanej od 2kW do 10kW
  • Wysokość dofinansowania  w formie bezzwrotnej do 50% kosztów kwalifikowanych instalacji fotowoltaiczne (PV), nie więcej niż 5 tys. zł
  • Koszty kwalifikowane – koszty zakupu i montażu instalacji fotowoltaicznej
  • Instalacja PV obejmuje panele fotowoltaiczne z niezbędnym oprzyrządowaniem
  • Z dopłaty może skorzystać jedynie osoba fizyczna
  • Wypełniamy za Ciebie wszystkie dokumenty!
  • Do wniosku o dofinansowanie należy załączyć: fakturę za zakup i montaż instalacji PV, dowód zapłaty faktury, dokument potwierdzający instalację licznika dwukierunkowego wraz z danymi identyfikacyjnymi konkretnej umowy kompleksowej (wzór dokumentu zostanie opublikowany wraz z ogłoszeniem naboru na stronach NFOŚiGW)
  • Dofinansowanie może być udzielone jedynie na nowe urządzenia (wyprodukowane nie później niż 24 miesiące przed instalacją)
  • Budżet wystarczy dla 200 tys. prosumentów. Inicjatywa ta ma pomóc zrealizować zobowiązania klimatyczne wobec UniiEuropejskiej
  • Możliwość odliczenia kosztów inwestycji od podatku dochodowego

BĄDŹ PIERWSZY!
WYPEŁNIJ FORMULARZ!

Obszar naszego działania

Działamy na terenie
całej Polski!

Interesuje Cię fotowoltaika, pompy ciepła lub folie grzewcze? Działamy nie tylko na terenie miejscowości: Konin, Ślesin, Rzgów, Rychwał, Golina, Kleczew, Kramsk, Licheń, Mikorzyn, Powidz, Sompolno, Kalisz, Poznań. Obszarem naszego działania jest cała Polska. Instalacje fotowoltaiczne to nasza specjalność! Dołącz do słonecznej rewolucji i przestań przepłacać za prąd!