stacjE ładowania samochodów

Stacje ładowania
samochodów elektrycznych

Używaj taniej i ekologicznej energii na co dzień!

Nasze stacje ładowania są w stanie pracować nawet w bardzo surowych warunkach atmosferycznych, charakteryzują się prostą obsługą oraz nowoczesnym designem.

Stacje ładowania samochodów

Domowe stacje ładowania

Już czas pomyśleć o zredukowaniu zostawianego przez nas dla następnych pokoleń „śladu węglowego”! Auta elektryczne lub hybrydowe stają się coraz bardziej popularne i dostępne finansowo. Ich zasięg również się zwiększa. A co z infrastrukturą do ładowania? Stacje też już nie są takie drogie jak kiedyś, a ich ilość i dostępność cały czas rośnie. Połączenie przydomowej instalacji fotowoltaicznej z własną stacją ładowania umożliwia obniżenie kosztów „tankowania” auta do „0”. Baterie z takiego auta możemy też wykorzystać jako „magazyn energii” dla potrzeb domu lub firmy w przypadku przerwy w dostawie prądu z sieci.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

stacje ładowania samochodów

Komercyjne stacje ładowania

Zrób krok w przyszłość – zainwestuj w flotę samochodów elektrycznych i zredukuj koszty w firmie dzięki własnym stacjom ładującym. Zamiast tankować, zapewnij na terenie swojej firmy darmowe i szybkie ładowanie z energii słonecznej dzięki własnej instalacji fotowoltaicznej. Wprowadzenie z dniem 1 kwietnia 2021 r dedykowanej taryfy dla stacji ładowania samochodów elektrycznych,  tzw. e-taryfy umożliwia obniżenie kosztów stałych funkcjonowania stacji ładowania związanych z zapewnieniem dostaw energii elektrycznej dla infrastruktury ładowania. Przełoży się to na zwiększenie dostępnych mocy ładowania, co skróci czas niezbędny na uzupełnienie samochodowych baterii. Warto więc zainwestować w taką stację i już dziś zaangażować Słońce by pracowało dla Twojej firmy. Jeśli potrzebujesz szczegółowych informacji prześlij zapytanie, korzystając z formularza.

Dlaczego MY?

Nasz system

System pracuje bezobsługowo i bezawaryjnie. Zapewniamy całodobowy monitoring pracy Twojej stacji ładowania samochodów elektrycznych.

Dlaczego My?

Nasi dostawcy

Budujemy tylko z najlepszych materiałów i podzespołów od nawiększych światowych producentów .

FOTOWOLTAIKA
POMPY CIEPŁA
STACJE ŁADOWANIA
TERMOMODERNIZACJA

Obszar naszego działania

Działamy na terenie
całej Polski!

Interesują Cię stacje ładowania samochodów elektrycznych, fotowoltaika, pompy ciepła lub folie grzewcze? Działamy nie tylko na terenie miejscowości: Konin, Ślesin, Rzgów, Rychwał, Golina, Kleczew, Kramsk, Licheń, Mikorzyn, Powidz, Sompolno, Kalisz, Poznań. Obszarem naszego działania jest cała Polska. Instalacje fotowoltaiczne to nasza specjalność! Dołącz do słonecznej rewolucji i przestań przepłacać za prąd!