pompa ciepła Nowoczesna i ekologiczna

Ekologiczne i ekonomiczne
ogrzewanie domu i firmy

Ekologiczne ogrzewanie w Twoim domu i firmie.

Odmienimy Twoją kotłownię!

Zapomnij o zakupie, składowaniu i ładowaniu opału do pieca!

Pompa ciepła

Czy to dla mnie?

Pompa ciepła to energooszczędne i przyjazne środowisku źródło ciepła dla Twojego domu lub firmy. Pompa ciepła z odpowiednio dobranym systemem ogrzewania, pozwala na znaczne zmniejszenie kosztów ogrzewania. Zapewnia także produkcję ciepłej wody użytkowej, a w okresie letnim może również chłodzić pomieszczenia. Zainstalowana w połączeniu z instalacją fotowoltaiczną pozwoli Ci zapomnieć o rachunkach za prąd i ogrzewanie. To bardzo estetyczne rozwiązanie, które nie wymaga remontu czy dużej ingerencji w budynek. Zaletą jest też cicha praca i wygodna obsługa pompy.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Pompa ciepła

Co warto wiedzieć?

Pompa ciepła to zestaw, w którego skład wchodzą agregat umieszczony na zewnątrz budynku i jednostka wewnętrzna. Część wewnętrza połączona jest przewodami, którymi płynie czynnik chłodniczy, dzięki niemu otrzymujemy ciepło w domu. Pompy świetnie współpracują zarówno z grzejnikami, ogrzewaniem podłogowym jak i klimakonwektorami.

Co uwzględnić podczas doboru właściwej pompy ciepła dla Twojego domu lub firmy?

  • powierzchnię budynku
  • ogóle zapotrzebowanie cieplne
  • rodzaj istniejącego ogrzewania.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Pompa ciepła

W czym pomożemy?

Odmienimy Twoją kotłownię! Nie potrzebna już będzie przestrzeń do składowania opału, odejdzie problem z jego zakupem i transportem. Zapomnisz też o załadunku czy rozładunku kotła, dokładaniu opału czy czyszczeniu paleniska!

Na Państwa zlecenie dobierzemy pompę ciepła i wykonamy związaną z nią instalację.

Wraz z profesjonalnym doborem, montażem i uruchomieniem pompy ciepła pomożemy również w składaniu wniosku o dotację z programu „Czyste Powietrze”. Jeśli potrzebujesz środków na sfinansowanie inwestycji na przykład zakup pompy ciepła, zapewnimy preferencyjne kredytowanie lub leasing.

Dlaczego MY?

Nasz system

System pracuje bezobsługowo i bezawaryjnie. Zapewniamy całodobowy monitoring pracy Twojej instalacji oraz serwis.

Dlaczego My?

Nasi dostawcy

Budujemy tylko z najlepszych materiałów i podzespołów od nawiększych światowych producentów .

FOTOWOLTAIKA
POMPY CIEPŁA
STACJE ŁADOWANIA
TERMOMODERNIZACJA

Obszar naszego działania

Działamy na terenie
całej Polski!

Interesuje Cię fotowoltaika, pompy ciepła lub folie grzewcze? Działamy nie tylko na terenie miejscowości: Konin, Ślesin, Rzgów, Rychwał, Golina, Kleczew, Kramsk, Licheń, Słupca, Powidz, Sompolno, Kalisz, Poznań. Obszarem naszego działania jest cała Polska. Instalacje fotowoltaiczne to nasza specjalność! Dołącz do słonecznej rewolucji i przestań przepłacać za prąd!