Profesjonalne badania gleby

Zbadaj glebę z nami!

Wyniki laboratoryjne badania gleby wyłącznie z akredytacją

Automatyczny pobór próbek
badania laboratoryjne
wizualizacja wyników
mapy zmiennego nawożenia
Pomiary satelitarne

Kompleksowe badania gleby

Nasza oferta

Nasza firma zajmuje się wykonywaniem instalacji fotowoltaicznych od 2015r. Posiadamy ekipy doświadczonych elektryków i instalatorów PV. Od roku 1996 z powodzeniem budujemy polskie dachy. Teraz na polskich dachach chcemy budować instalacje fotowoltaiczne na kolejne lata. Naszą ofertę kierujemy do szerokiego segmentu odbiorców przemysłowych i indywidualnych, ceniących sobie jakość, fachową obsługę techniczną, chcących mieć poczucie bezpieczeństwa podczas realizacji na poszczególnych etapach inwestycji.

Kalkulacja

Profesjonalna kalkulacja opłacalności wykonania instalacji fotowoltaicznej...

Projekt

Dobór optymalnego rozwiązania dla danej lokalizacji, pełna dokumentacja techniczna.

Wykonanie

Fachowy montaż instalacji fotowoltaicznych wykonanych na bazie najlepszych komponentów.

"CZYSTE POWIETRZE"

Nawet do 53 000 PLN dofinansowana!

Dla Kogo panele fotowoltaiczne?

Czy to się opłaca?

Instalacja fotowoltaiczna to rozwiązanie opłacalne nawet dla małych gospodarstw domowych jest coraz łatwiej dostępne i przystępne finansowo. Panele fotowoltaiczne zamieniają  darmową i odnawialną energię słoneczną w energię elektryczną, która następnie trafia do wszystkich urządzeń elektrycznych w Twoim domu. Wszystkie nadwyżki energii z miesięcy słonecznych trafiają do sieci są tam zmagazynowane i czekają na miesiące z mniejszą ilością słońca.  W każdej chwili możesz je odebrać! Dlatego dobór instalacji do Twoich potrzeb jest tak istotny.

Wysokość rachunku za prąd!
500 zł
Po montażu paneli:
30 zł

Darmowe ogrzewanie słoneczne!

Sprawdź, jak możesz ogrzewać swój dom za darmo, łącząc system grzewczy z fotowoltaiką.

Dla Kogo panele fotowoltaiczne?

Dla firm
i deweloperów

Jeśli chcesz zmniejsz wydatki w swojej firmie do minimum to zainwestuj w czystą energię! Większość firm i przedsiębiorstw dysponuje niezagospodarowaną powierzchnią dachową lub gruntową. Ta przestrzeń nadaje się idealnie do budowy instalacji fotowoltaicznych. Każda instalacja jest dobrana do potrzeb działalności którą prowadzisz. 

Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Dlaczego MY?

Nasz system

System pracuje bezobsługowo i bezawaryjnie. Zapewniamy całodobowy monitoring pracy Twojej instalacji oraz serwis.

Dlaczego My?

Nasi dostawcy

Budujemy tylko z najlepszych materiałów i podzespołów od nawiększych światowych producentów .

Galeria

Nasze realizacje

Zdjęcia z wykonanych instalacji fotowoltaicznych.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

O fotowoltaice

Jak to działa

Instalacja fotowoltaiczna jest to zestaw niezbędnych urządzeń, którego celem jest wyprodukowanie prądu z promieni słonecznych. Na instalację składają się panele fotowoltaiczne, falownik i dwukierunkowy licznik energii. Panele fotowoltaiczne pochłaniają fotony i przetwarzają go w prąd stały, który poprzez przewód prądu stałego przepływa do falownika. Z kolei falownik przetwarza ten prąd stały w prąd zmienny, z którego właśnie korzystamy w domu. Wytworzoną energię elektryczną zużywamy na bieżąco, a ta która nie zostaje zużyta – magazynowana jest w sieci, a później zużywana jest nocą lub zimą. Do obliczenia zużytej i zmagazynowanej energii służy dwukierunkowy licznik energii, który Operator wymieni na swój koszt zupełnie za darmo. Do instalacji fotowoltaicznej może być podłączona aplikacja, za pomocą której możesz kontrolować zużywanie i magazynowanie energii za pośrednictwem telefonu lub komputera.

Obszar naszego działania

Działamy na terenie
całej Polski!

Interesuje Cię fotowoltaika, pompa ciepła lub folie grzewcze? Działamy nie tylko na terenie miejscowości: Konin, Ślesin, Słupca, Rychwał, Golina, Kleczew, Kramsk, Licheń, Powidz, Sompolno, Września, Gniezno, Kalisz, Poznań. Obszarem naszego działania jest cała Polska. Instalacje fotowoltaiczne to nasza specjalność! Dołącz do słonecznej rewolucji i przestań przepłacać za prąd!

Obszar naszego działania

Jak do nas dojechać