Inwestuj w farmy fotowoltaiczne

Farmy fotowoltaiczne

Używaj taniej i ekologicznej energii z famy fotowoltaicznej!

Farmy fotowoltaiczne to nic innego jak wielkopowierzchniowe instalacje fotowoltaiczne, które pozyskują energię z promieni słonecznych. Te odnawialne i bezemisyjne źródła energii stają się coraz popularniejszym przedmiotem inwestycji w Polsce.

Farmy fotowoltaiczne

Czy warto inwestować w farmy fotowoltaiczne?

Do niedawna była to kwestia dyskusyjna, wysoki koszt założenia farmy oraz brak preferencyjnych źródeł finansowania plasował taką inwestycję na dalszym miejscu opłacalności. Jednak kolejne nowelizacje ustawy o OZE (ostatnia z VIII 2019 r.), zmieniły zasady wsparcia dla producentów „zielonej energii”. Również Unia Europejska wdrażając Europejski Zielony Ład  przeznaczyła ogromne środki na rozwój technologii i infrastruktury przyjaznych środowisku. Te czynniki, obniżenie kosztów instalacji oraz nieustannie rosnące ceny energii zachęcają coraz większą grupę inwestorów do zaangażowania się w ten rodzaj działalności.
Farmy fotowoltaiczne to przyszłość całej gospodarki. Inwestują w nie zarówno podmioty publiczne, jak i prywatne. Jeśli jesteś zainteresowany wsparciem z naszej strony wyślij do nas wiadomość w formularzu kontaktowym.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Farmy fotowoltaiczne

Dlaczego warto zainwestować w farmę fotowoltaiczną?

Przechodzenie na własną generację z elektrowni fotowoltaicznych dla wielu przedsiębiorstw jest najlepszym sposobem na zminimalizowanie kosztów energii elektrycznej wykorzystywanej na potrzeby wykonywanej działalności.
To również sposób na dochód pasywny przez wiele lat, który nie jest uzależniony od niepewnej sytuacji ekonomicznej i gospodarczej.
Projekty z zakresu odnawialnych źródeł energii mogą pozwalać na osiągnięcie kilkunastoprocentowej stopy zwrotu z inwestycji, co zdecydowanie wygrywa w porównaniu z obecnymi stopami zwrotu z lokat bankowych, obligacji czy funduszy inwestycyjnych.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

farma fotowoltaiczna

Co jest potrzebne do założenia farmy fotowoltaicznej?

Do założenia farmy fotowoltaicznej potrzebujemy działki, na której przez cały czas będzie słońce. Aby móc ją zbudować musimy spełnić kilka warunków:

  • działka musi mieć powierzchnię ok. 2 ha lub większą,
  • nie mogą jej zasłaniać budynki i drzewa,
  • powinna być nachylona na południe lub płaska,
  • posiadać niską klasę gruntu,
  • mieć dojazd,
  • najlepiej jak w pobliżu przebiega linia wysokiego napięcia, do której jest możliwość podłączenia.

Dlaczego MY?

Nasz system

System pracuje bezobsługowo i bezawaryjnie. Zapewniamy całodobowy monitoring pracy Twojej instalacji oraz serwis.

Dlaczego My?

Nasi dostawcy

Budujemy tylko z najlepszych materiałów i podzespołów od nawiększych światowych producentów .

Obszar naszego działania

Działamy na terenie
całej Polski!

Interesuje Cię fotowoltaika, pompa ciepła lub folie grzewcze? Działamy nie tylko na terenie miejscowości: Konin, Ślesin, Słupca, Rychwał, Golina, Kleczew, Kramsk, Licheń, Powidz, Sompolno, Września, Gniezno, Kalisz, Poznań. Obszarem naszego działania jest cała Polska. Instalacje fotowoltaiczne to nasza specjalność! Dołącz do słonecznej rewolucji i przestań przepłacać za prąd!