Ocieplenie i termoizolacja domu

Skuteczna termoizolacja budynków

Ekologiczne ocieplenie Twojego domu i firmy.

Co możemy zrobić, aby zapewnić komfortowe uczucie ciepła w budynku i maksymalnie obniżyć koszty jego ogrzewania?

Ocieplenie

Czy to dla mnie?

Najbardziej komfortowymi i nowoczesnymi rozwiązaniami grzewczymi dla budynków są pompy ciepła lub zastosowanie ogrzewania elektrycznego w postaci mat grzewczych. Ich efektywność musi jednak współgrać z odpowiednią izolacją cieplną budynku. Te niskotemperaturowe źródła ciepła, najlepiej pracują w budynkach pasywnych lub dobrze zaizolowanych (wg najnowszych standardów budowlanych obowiązujących od 01.01.2021r.).

Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Ocieplenie dla domu

Co brać pod uwagę?

Dużo zależy od tego, czy mamy do czynienia z obiektem nowo budowanym czy już używanym. Przy nowym budynku sprawa jest stosunkowo prosta – należy zadbać o odpowiedni współczynnik przenikania ciepła dla stosowanych przy budowie materiałów (począwszy od fundamentów, ścian, podłóg, stropów, a skończywszy na stolarce okiennej i drzwiowej).

Przy budynku już istniejącym temat jest trudniejszy, warto wtedy wykonać tzw. „audyt energetyczny” aby zlokalizować najbardziej wrażliwe punkty, gdzie ciepło „ucieka” nam z budynku. Dzięki takiemu audytowi możemy zaplanować inwestycję, skupiając się na najważniejszych obszarach. Może to być ocieplenie z zewnątrz budynku, wymiana okien lub drzwi, czy też docieplenie stropu lub podłóg. Materiały potrzebne do ocieplenia, izolacji termicznej czy akustycznej oraz zaizolowania dachu możesz znaleźć w zakładce e-sklep.

Ocieplenie

W czym pomagamy?

Profesjonalnie dobierzemy i zamontujemy pompę ciepła lub system ogrzewania Red Snake (maty grzewcze) w Twoim domu. Możemy też zlokalizować dzięki kamerze termowizyjnej tzw.  mostki termiczne, którymi ciepło „ucieka” z budynku i doradzić Ci jaki dobrać system ocieplenia dla termomodernizacji.

Dla zoptymalizowania kosztów pozyskania energii elektrycznej potrzebnej do ogrzania domu dobierzemy odpowiednią instalację fotowoltaiczną, tak by w całości zaspokoiła Twoje potrzeby.

Jeśli zdecydujesz się na inwestycję dla swojego domu, pomożemy Ci również w wypełnieniu wniosku o dotację z Programu „Czyste Powietrze”, która może wynieść do 37 000 zł!

Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Dlaczego MY?

Nasz system

Dobrze zaizolowany dom i dopasowany system ogrzewania obniżą koszty eksploatacji Twojego domu do minimum!

Dlaczego My?

Nasi dostawcy

Budujemy tylko z najlepszych materiałów i podzespołów od nawiększych światowych producentów .

FOTOWOLTAIKA
POMPY CIEPŁA
STACJE ŁADOWANIA
EKOIZOLACJE.PL

Obszar naszego działania

Działamy na terenie
całej Polski!

Interesuje Cię termomodernizacjafotowoltaika, pompy ciepła lub folie grzewcze? Działamy nie tylko na terenie miejscowości: Konin, Ślesin, Słupca, Rychwał, Golina, Kleczew, Kramsk, Licheń, Mikorzyn, Powidz, Sompolno, Kalisz, Poznań. Obszarem naszego działania jest cała Polska. Instalacje fotowoltaiczne to nasza specjalność! Dołącz do słonecznej rewolucji i przestań przepłacać za prąd!